Scroll Top

Ogrodzenia

ogrodzenia palisadowe

Prezentujemy wyjątkowe ogrodzenie, które idealnie komponuje się z nowoczesnym budownictwem.Niezwykle lekkie i efektowne wykonane z profili stalowych ocynkowanych i malowanych wychodzące bezpośrednio z podłoża

Prostota i przemyślany niebanalny minimalizm to cecha nowoczesnych rozwiązań przydomowej małej architektury, którymi są ogrodzenia, furtki i bramy. Linie równoległe, proste lub prostopadłe stanowią również podstawę organizacji przestrzeni ustawione wzdłuż ulic będą tworzyły wrażenie geometrycznego porządku i harmonii.

Przęsła wykonane są z najwyższej jakości materiałów i charakteryzują się wysoką estetyką, prostą formą oraz trwałością a co najważniejsze podkreślą styl architektury nowoczesnej jak i tradycyjnej

Dane techniczne

Kolor / barwa RALAntracytowy RAL 7016, Szary RAL 7040, Biały 9010
Wykończenie powierzchni malowanie proszkowe lub natryskowe
Struktura powierzchni półmat
Wysokość elementu (w cm) 120/ 150/ 200
Długość elementu (w cm)120
Rodzaj wypełnieniaprofile ocynkowane
Przekrój elem. wypełnienia (w mm)40×60/ 40×80/ 40×100
Waga (w kg) 54 / 63 / 71
KOMPLEKSOWY PROCES

W naszym zakładzie wykonujemy kompleksowy proces produkcyjny. Począwszy od projektowania elementów, planowania i zamawiania materiałów. W kolejnym etapie jest to przyjęcie i kontrola dostaw  poszczególnych elementów oraz planowanie procesu produkcyjnego.

Następny etap to produkcja tj.  cięcie elementów na piłach automatycznych, proces zrobotyzowanego spawania, czyszczenia, a w kolejny etapie produkcji malowanie. Ostatni etap to kontrola jakości wykonanych elementów, pakowanie oraz wysyłka do klienta.

PRECYZJA robota

Wszystkie elementy łączone są na zrobotyzowanym stanowisku spawalniczym składającym się z robota 6 osiowego kawasaki oraz pozycjonerów na których ustawione są przyrządy spawalnicze.

W przyrządach układane są elementy do spawania które dzięki systemom docisków zapewniają precyzyjne pozycjonowanie detalu do spawania.

Dzięki stałym parametrom spawania które zapewnia nowoczesne źródło spawalnicze firmy kemmppi oraz niezmiennemu ułożeniu elementów w przyrządzie zapewniamy pełna powtarzalność wykonywanych wyrobów.

Dostępne kolory

Ogrodzenie standardowo dostarczamy w kolorach:
01.

BIAŁY

RAL 9010

02.

SZARY

RAL 7040

03.

ANTRACYT

RAL7016

DODATKOWE INFORMACJE

Inne kolory z palety RAL są dostępne za dopłatą oraz z wydłużonym czasem realizacji.

Elementy mogą być malowane proszkowo lub natryskowo

Modułowa budowa pozwala na tworzenie dowolnych układów kolorystycznych w produktach finalnych, tak aby ich styl maksymalnie odpowiadał docelowemu otoczeniu